Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych Drezdenko

Skup samochodów ciężarowych Drezdenko

Chcesz sprzedać samochód ciężarowy w Drezdenku? A może zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to zadzwoń do nas!

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy z różnych powodów napotkali trudności w sprzedaży auta ciężarowego, nasza firma oferuje skup samochodów ciężarowych w Drezdenku. Specjalizujemy się w „dostawczakach” - skupujemy wszystko, co ciężarowe: ciężarówki, naczepy, ciągniki siodłowe oraz ciężkie maszyny budowlane szybko, prosto i za gotówkę. Twój pojazd nie musi być sprawny – skupujemy również ciężki złom. Lokalizacja nie stanowi dla nas żadnego problemu – posiadamy własne lawety, więc bez problemu możemy dojechać w każde miejsce w kraju. Posiadamy już doświadczenie i pozycję na rynku, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najlepsze ceny odkupu. Jeśli nie możesz pozbyć się niechcianego pojazdu albo otrzymać satysfakcjonującej kwoty za niego, zadzwoń do nas – na pewno się dogadamy.

Skup samochodów ciężarowych Drezdenko – najlepsza oferta skupu ciężarówek w najlepszych cenach

Zajmujemy się skupem aut już od lat, więc posiadamy cenne doświadczenie oraz pozycję na rynku, która pozwala nam zapewniać naszym klientom najlepsze ceny odkupu. Nawet jeśli posiadasz auto ciężarowe o wątpliwej wartości warto skorzystać z usług naszego sklepu. Cechą charakterystyczną samochodów ciężarowych jest ich niezwykła wytrzymałość, przez co nawet w mocno zdezolowanych modelach duża część podzespołów jest zdatna do ponownego użytku, często bez konieczności poddania ich regeneracji. A to wraz z chłonnością rynku części wtórnych sprawia, że nawet jeśli pojazd nie nadaje się do eksploatacji, możliwości zarobkowe wciąż są atrakcyjne. To sprawia, że nasza oferta jest o wiele korzystniejsza niż to, co mogą zaproponować Ci na złomowisku.

Skupujemy samochody ciężarowe prawie każdej marki, w tym: DAF, IVECO, KAMAZ, VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT. Interesują nas wszystkie roczniki, bez względu na stan techniczny i wizualny. Skupujemy również naczepy, ciągniki siodłowe i ciężkie maszyny budowlane oraz inny ciężki złom. Nasz skup interesują także pojazdy nietypowe oraz takie, których nikt inny nie chciał kupić.

Nasza działalność to przede wszystkim skup i złomowanie pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych oraz innych pojazdów, które odmówiły posłuszeństwa, lub stały się zbędne. Doskonale rozumiemy, że przy sprzedaży ciężarówki liczy się dla Ciebie przede wszystkim czas i cena, niezależnie od powodu sprzedaży. Nasz skup samochodów ciężarowych w Drezdenku to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych form sprzedaży, która jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz uniknąć konieczności samodzielnego zajmowania się sprzedażą, czasochłonnego poszukiwania klienta oraz negocjowania wyższej ceny.

Nasz skup bazuje na wieloletnim doświadczeniu i rzetelności. Gwarantujemy tylko bezpieczne i całkowicie legalne transakcje, które przeprowadzamy szybko i sprawnie, ograniczając formalności do minimum. Działamy na terenie całej Polski, ale naszym głównym obszarem działania jest Drezdenko i województwo lubuskie.

Doskonale rozumiemy, jak ogromnym problemem przy sprzedaży samochodów ciężarowych, jest transport, który generuje ogromne koszty. Dlatego naszym klientom zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w Drezdenku?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup aut ciężarowych, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
Skup samochodów dostawczych,
Skup samochodów poleasingowych,
Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
Skup autobusów, busów także rozbitych,
Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662