Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych DAF Lubsko

Skup samochodów ciężarowych DAF Lubsko

Planujesz sprzedaż auta ciężarowego? A może chcesz zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to zadzwoń do nas!

Nasza firma już od lat zajmuje się skupem samochodów ciężarowych DAF w Lubsku, ale nasza oferta dotyczy całej Polski. Naszą specjalizacją jest skup i złomowanie aut ciężarowych różnego rodzaju, naczep, ciągników siodłowych oraz innego ciężkiego złomu. Mamy już wyrobioną pozycję na rynku oraz doświadczenie, co pozwala nam zapewniać najlepsze ceny odkupu naszym klientom. Oferujemy skup samochodów ciężarowych praktyczniej każdej marki i rocznika, bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę na miejscu, bez dodatkowych kosztów za dojazd do klienta. Posiadamy własne lawety, więc nie ogranicza nas lokalizacja i możemy odebrać Twój samochód z każdego miejsca na terenie kraju. Zadzwoń do nas, a na pewno się dogadamy.

Skup samochodów ciężarowych DAF Lubsko to najkorzystniejsza oferta skupu ciężarówek za gotówkę

To, że warto skorzystać z usług naszego skupu wynika z dwóch powodów. Pierwszym jest niezwykła wytrzymałość, jaka cechuje samochody ciężarowe, przez co nawet w mocno zdezolowanych pojazdach ich podzespoły są zdatne do użytku, co jeszcze bardziej podnosi ich wartość. Drugim jest niezwykła chłonność rynku wtórnego, dzięki czemu nawet w przypadku uszkodzonych pojazdów czy po ciężkich wypadkach, możliwości zarobkowe są wciąż atrakcyjne. Nasz skup to o wiele korzystniejsze rozwiązanie niż to, co mogą zaoferować Ci na złomowisku.

Nasz skup samochodów ciężarowych DAF w Lubsku działa już od lat i posiada bogate doświadczenie, które można zmierzyć w tysiącach ton skupionych pojazdów. Specjalizujemy się w skupie samochodów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych oraz innych ciężkich maszyn budowlanych. Skupujemy prawie wszystkie marki, w tym: DAF, IVECO, KAMAZ, VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT, niezależnie od rocznika oraz stanu technicznego i wizualnego. Zajmujemy się również złomowaniem ciężarówek i innego złomu ciężkiego, więc Twoje auto nie musi być sprawne. Skupujemy również pojazdy nietypowe i takie, których nikt inny nie chciał kupić. Oferujemy najlepsze ceny skupu na rynku, więc na pewno się dogadamy i zaproponujemy Ci satysfakcjonującą cenę.

Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę na miejscu oraz bezpłatny dojazd i odbiór zakupionego pojazdu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta, ponieważ wiemy jak problematyczna jest kwestia transportu i jak duże koszty generuje. Oferta naszego skupu jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm, skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty – ilość pojazdów nie jest dla nas żadnym problemem. Nasz skup działa na terenie całego kraju, ale naszym głównym obszarem działania jest Lubsko i województwo lubuskie.

Naszym priorytetem jest dobro klienta, dlatego proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Dzięki naszej pozycji na rynku możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny. Nasze usługi to gwarancja tylko bezpiecznych i całkowicie legalnych transakcji, które przeprowadzamy sprawnie i szybko, ograniczając formalności do minimum. Dzięki temu sprzedaż auta ciężarowego z naszym skupem jest prosta, szybka i bezproblemowa.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w
Lubsku?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup naczep, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

  • Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
  • Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
  • Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
  • Skup samochodów dostawczych,
  • Skup autobusów, busów także rozbitych,
  • Skup samochodów poleasingowych,
  • Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662