Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych DAF Wschowa

Skup samochodów ciężarowych DAF Wschowa

Chcesz sprzedać auto ciężarowe ale nie chcesz czekać w nieskończoność na odpowiedniego kupca? Odmówiono Ci kupna Twojego samochodu ciężarowego z powodu złego stanu technicznego? A może chcesz zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to koniecznie zadzwoń do nas!

Nasza firma działa z myślą o klientach, którzy napotkali problemy ze sprzedażą samochodu ciężarowego z różnych powodów, takich jak np. zbyt duże nasycenie rynku czy zły stan techniczny samochodu. Oferujemy skup samochodów ciężarowych DAF za gotówkę w Gorzowie Wielkopolskim, ale nasza oferta dotyczy całej Polski. Posiadamy własne lawety i możemy dojechać w praktycznie każde miejsce w kraju. Nasza oferta obejmuje wycenę z dojazdem, bez żadnych dodatkowych kosztów. Twoje auto ciężarowe nie musi być sprawne – skupujemy również ciężki złom, ciągniki siodłowe oraz ciężkie maszyny budowlane..

Posiadamy już doświadczenie i pozycję na rynku, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najlepsze ceny odkupu. Jeśli nie możesz pozbyć się niechcianego pojazdu albo otrzymać satysfakcjonującej kwoty za niego, zadzwoń do nas – na pewno się dogadamy.

Skup samochodów ciężarowych DAF Wschowa – najlepsza oferta skupu aut ciężarowych, z którą sprzedasz Twoją ciężarówkę szybko, korzystnie i za gotówkę

To, że warto skorzystać z usług naszego skupu wynika z dwóch powodów. Pierwszym jest niezwykła wytrzymałość, jaka cechuje samochody ciężarowe, przez co nawet w mocno zdezolowanych pojazdach ich podzespoły są zdatne do użytku, co jeszcze bardziej podnosi ich wartość. Drugim jest niezwykła chłonność rynku wtórnego, dzięki czemu nawet w przypadku uszkodzonych pojazdów czy po ciężkich wypadkach, możliwości zarobkowe są wciąż atrakcyjne. Nasz skup to o wiele korzystniejsze rozwiązanie niż to, co mogą zaoferować Ci na złomowisku. 

Nasza działalność to przede wszystkim skup i złomowanie pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych oraz innych pojazdów, które odmówiły posłuszeństwa, lub stały się zbędne. Doskonale rozumiemy, że przy sprzedaży ciężarówki liczy się dla Ciebie przede wszystkim czas i cena, niezależnie od powodu sprzedaży. Nasz skup samochodów ciężarowych DAF w Słubicach to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych form sprzedaży, która jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz uniknąć konieczności samodzielnego zajmowania się sprzedażą, czasochłonnego poszukiwania klienta oraz negocjowania wyższej ceny. Skupujemy samochody ciężarowe prawie każdej marki, w tym: DAF, IVECO, KAMAZ, VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT. Interesują nas wszystkie roczniki, bez względu na stan techniczny i wizualny. Skupujemy również naczepy, ciągniki siodłowe i ciężkie maszyny budowlane oraz inny ciężki złom. Nasz skup interesują także pojazdy nietypowe oraz takie, których nikt inny nie chciał kupić. Oferujemy najlepsze ceny skupu na rynku, więc na pewno się dogadamy i zaproponujemy Ci satysfakcjonującą cenę.

Nasz skup samochodów ciężarowych DAF we Wschowej bazuje na profesjonalizmie i rzetelności, gwarantując tylko bezpieczne i całkowicie legalne transakcje, zawierane na podstawie umowy kupna – sprzedaży. Wszystkie transakcje przeprowadzamy szybko i sprawnie, a formalności ograniczamy do minimum, jednocześnie dbając o zabezpieczenie interesów obydwu stron umowy. Należność wypłacamy natychmiast po sfinalizowaniu transakcji od razu w gotówce od ręki lub przelewem, zależnie od życzenia klienta. Naszym priorytetem jest dobro klienta, dlatego proponujemy uczciwe ceny, które gwarantują satysfakcję naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę na miejscu oraz bezpłatny dojazd i odbiór zakupionego pojazdu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta, ponieważ wiemy jak problematyczna jest kwestia transportu i jak duże koszty generuje. Oferta naszego skupu jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm, skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty – ilość pojazdów nie jest dla nas żadnym problemem. Nasz skup działa na terenie całego kraju, ale naszym głównym obszarem działania jest Wschowa i województwo lubuskie.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom we Wschowej?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup aut ciężarowych, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
Skup samochodów dostawczych,
Skup samochodów poleasingowych,
Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
Skup autobusów, busów także rozbitych,
Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662