Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych Strzelce Krajeńskie

Skup samochodów ciężarowych Strzelce Krajeńskie

Chcesz sprzedać auto ciężarowe ale nie chcesz czekać w nieskończoność na odpowiedniego kupca? Odmówiono Ci kupna Twojego samochodu ciężarowego z powodu złego stanu technicznego? A może chcesz zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to koniecznie zadzwoń do nas!

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy z różnych powodów napotkali trudności w sprzedaży auta ciężarowego, nasza firma oferuje skup samochodów ciężarowych w Strzelcach Krajeńskich. Specjalizujemy się w „dostawczakach” - skupujemy wszystko, co ciężarowe: ciężarówki, naczepy, ciągniki siodłowe oraz ciężkie maszyny budowlane szybko, prosto i za gotówkę. Twój pojazd nie musi być sprawny – skupujemy również ciężki złom. Lokalizacja nie stanowi dla nas żadnego problemu – posiadamy własne lawety, więc bez problemu możemy dojechać w każde miejsce w kraju. Posiadamy już doświadczenie i pozycję na rynku, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najlepsze ceny odkupu. Jeśli nie możesz pozbyć się niechcianego pojazdu albo otrzymać satysfakcjonującej kwoty za niego, zadzwoń do nas – na pewno się dogadamy.

Skup samochodów ciężarowych Strzelce Krajeńskie – najlepsza oferta skupu aut ciężarowych, z którą sprzedasz Twoją ciężarówkę szybko, korzystnie i za gotówkę

To, że warto skorzystać z usług naszego skupu wynika z dwóch powodów. Pierwszym jest niezwykła wytrzymałość, jaka cechuje samochody ciężarowe, przez co nawet w mocno zdezolowanych pojazdach ich podzespoły są zdatne do użytku, co jeszcze bardziej podnosi ich wartość. Drugim jest niezwykła chłonność rynku wtórnego, dzięki czemu nawet w przypadku uszkodzonych pojazdów czy po ciężkich wypadkach, możliwości zarobkowe są wciąż atrakcyjne. Nasz skup to o wiele korzystniejsze rozwiązanie niż to, co mogą zaoferować Ci na złomowisku. 

Nasz skup działa już od lat i posiada bogate doświadczenie, które można zmierzyć w tysiącach ton skupionych pojazdów. Specjalizujemy się w skupie samochodów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych oraz innych ciężkich maszyn budowlanych. Skupujemy prawie wszystkie marki, w tym: DAF, IVECO, KAMAZ, VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT, niezależnie od rocznika oraz stanu technicznego i wizualnego. Zajmujemy się również złomowaniem ciężarówek i innego złomu ciężkiego, więc Twoje auto nie musi być sprawne. Skupujemy również pojazdy nietypowe i takie, których nikt inny nie chciał kupić. Oferujemy najlepsze ceny skupu na rynku, więc na pewno się dogadamy i zaproponujemy Ci satysfakcjonującą cenę.

Nasz skup samochodów ciężarowych w Strzelcach Krajeńskich bazuje na profesjonalizmie i rzetelności, gwarantując tylko bezpieczne i całkowicie legalne transakcje, zawierane na podstawie umowy kupna – sprzedaży. Wszystkie transakcje przeprowadzamy szybko i sprawnie, a formalności ograniczamy do minimum, jednocześnie dbając o zabezpieczenie interesów obydwu stron umowy. Należność wypłacamy natychmiast po sfinalizowaniu transakcji od razu w gotówce od ręki lub przelewem, zależnie od życzenia klienta. Naszym priorytetem jest dobro klienta, dlatego proponujemy uczciwe ceny, które gwarantują satysfakcję naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę na miejscu oraz bezpłatny dojazd i odbiór zakupionego pojazdu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta, ponieważ wiemy jak problematyczna jest kwestia transportu i jak duże koszty generuje. Oferta naszego skupu jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm, skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty – ilość pojazdów nie jest dla nas żadnym problemem. Nasz skup działa na terenie całego kraju, ale naszym głównym obszarem działania są Strzelce Krajeńskie i województwo lubuskie.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w Strzelcach Krajeńskich?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup aut ciężarowych, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
Skup samochodów dostawczych,
Skup samochodów poleasingowych,
Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
Skup autobusów, busów także rozbitych,
Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662