Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych DAF Żagań

Skup samochodów ciężarowych DAF Żagań

Planujesz sprzedaż auta ciężarowego? A może chcesz zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to zadzwoń do nas!

Nasza firma już od lat zajmuje się skupem samochodów ciężarowych DAF w Żaganiu, ale nasza oferta dotyczy całej Polski. Naszą specjalizacją jest skup i złomowanie aut ciężarowych różnego rodzaju, naczep, ciągników siodłowych oraz innego ciężkiego złomu. Mamy już wyrobioną pozycję na rynku oraz doświadczenie, co pozwala nam zapewniać najlepsze ceny odkupu naszym klientom. Oferujemy skup samochodów ciężarowych praktyczniej każdej marki i rocznika, bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę na miejscu, bez dodatkowych kosztów za dojazd do klienta. Posiadamy własne lawety, więc nie ogranicza nas lokalizacja i możemy odebrać Twój samochód z każdego miejsca na terenie kraju. Zadzwoń do nas, a na pewno się dogadamy.

Skup samochodów ciężarowych DAF Żagań to najkorzystniejsza oferta skupu ciężarówek za gotówkę

Zajmujemy się skupem aut już od lat, więc posiadamy cenne doświadczenie oraz pozycję na rynku, która pozwala nam zapewniać naszym klientom najlepsze ceny odkupu. Nawet jeśli posiadasz auto ciężarowe o wątpliwej wartości warto skorzystać z usług naszego sklepu. Cechą charakterystyczną samochodów ciężarowych jest ich niezwykła wytrzymałość, przez co nawet w mocno zdezolowanych modelach duża część podzespołów jest zdatna do ponownego użytku, często bez konieczności poddania ich regeneracji. A to wraz z chłonnością rynku części wtórnych sprawia, że nawet jeśli pojazd nie nadaje się do eksploatacji, możliwości zarobkowe wciąż są atrakcyjne. To sprawia, że nasza oferta jest o wiele korzystniejsza niż to, co mogą zaproponować Ci na złomowisku.

Nasza firma oferuje skup samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych oraz ciężkiego złomu i ciężkich maszyn budowlanych za gotówkę. Z naszym skupem błyskawiczna sprzedaż auta ciężarowego jest możliwa – u nas szybko pozbędziesz się zbędnego pojazdu, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Skupujemy auta ciężarowe praktycznie każdej marki i rocznika, bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Jesteśmy zainteresowani również samochodami nietypowymi czy pojazdami specjalnymi, których nikt inny nie chciał kupić. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz firm, skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty.

Naszym priorytetem jest dobro klienta, dlatego proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Dzięki naszej pozycji na rynku możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny. Nasze usługi to gwarancja tylko bezpiecznych i całkowicie legalnych transakcji, które przeprowadzamy sprawnie i szybko, ograniczając formalności do minimum. Dzięki temu sprzedaż auta ciężarowego z naszym skupem jest prosta, szybka i bezproblemowa. Zapewniamy bezpłatną wycenę na miejscu oraz bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu. Pieniądze wypłacamy natychmiast po sfinalizowaniu transakcji w gotówce od ręki lub przelewem, zależnie od życzeń klienta.

Działamy na terenie całej Polski, ale naszym głównym obszarem działania jest Żagań i województwo lubuskie.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w
Żaganiu?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup naczep, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

  • Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
  • Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
  • Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
  • Skup samochodów dostawczych,
  • Skup autobusów, busów także rozbitych,
  • Skup samochodów poleasingowych,
  • Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662