Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych DAF Krosno Odrzańskie

Skup samochodów ciężarowych DAF Krosno Odrzańskie

Planujesz sprzedaż auta ciężarowego? A może chcesz zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to zadzwoń do nas!

Nasza firma działa z myślą o klientach, którzy napotkali problemy ze sprzedażą samochodu ciężarowego z różnych powodów, takich jak np. zbyt duże nasycenie rynku czy zły stan techniczny samochodu. Oferujemy skup samochodów ciężarowych za gotówkę w Krośnie Odrzańskim, ale nasza oferta dotyczy całej Polski. Posiadamy własne lawety i możemy dojechać w praktycznie każde miejsce w kraju. Nasza oferta obejmuje wycenę z dojazdem, bez żadnych dodatkowych kosztów. Twoje auto ciężarowe nie musi być sprawne – skupujemy również ciężki złom, ciągniki siodłowe oraz ciężkie maszyny budowlane. Proponujemy uczciwe ceny – zadzwoń do nas, a na pewno się dogadamy i zaproponujemy ci satysfakcjonującą cenę.

Skup samochodów ciężarowych DAF Krosno Odrzańskie to najkorzystniejsza oferta skupu ciężarówek za gotówkę

Nasz skup samochodów ciężarowych DAF to profesjonalizm i doświadczenie, które gwarantują Twoją satysfakcję. Nasza działalność to przede wszystkim skup i złomowanie pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych oraz innych pojazdów, które odmówiły posłuszeństwa, lub stały się zbędne. Doskonale rozumiemy, że przy sprzedaży ciężarówki liczy się dla Ciebie przede wszystkim czas i cena, niezależnie od powodu sprzedaży. Nasz skup samochodów ciężarowych DAF w Krośnie Odrzańskim to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych form sprzedaży, która jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz uniknąć konieczności samodzielnego zajmowania się sprzedażą, czasochłonnego poszukiwania klienta oraz negocjowania wyższej ceny.

Skupujemy samochody ciężarowe prawie każdej marki, w tym: DAF, IVECO, KAMAZ, VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT. Interesują nas wszystkie roczniki, bez względu na stan techniczny i wizualny. Skupujemy również naczepy, ciągniki siodłowe i ciężkie maszyny budowlane oraz inny ciężki złom. Nasz skup interesują także pojazdy nietypowe oraz takie, których nikt inny nie chciał kupić.

Nasz skup bazuje na wieloletnim doświadczeniu i rzetelności. Gwarantujemy tylko bezpieczne i całkowicie legalne transakcje, które przeprowadzamy szybko i sprawnie, ograniczając formalności do minimum. Działamy na terenie całej Polski, ale naszym głównym obszarem działania jest Krosno Odrzańskie. Dzięki naszej pozycji na rynku, możemy zapewniać naszym klientom najlepsze ceny odkupu.

Zapewniamy bezpłatną wycenę na miejscu oraz bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu. Pieniądze wypłacamy natychmiast po sfinalizowaniu transakcji w gotówce od ręki lub przelewem, zależnie od życzeń klienta.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw – skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty. 

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w
Krośnie Odrzańskim?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup naczep, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

  • Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
  • Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
  • Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
  • Skup samochodów dostawczych,
  • Skup autobusów, busów także rozbitych,
  • Skup samochodów poleasingowych,
  • Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662