Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych DAF Słubice

Skup samochodów ciężarowych DAF Słubice

Planujesz sprzedaż auta ciężarowego? A może chcesz zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to zadzwoń do nas!

Nasza firma już od lat zajmuje się skupem samochodów ciężarowych DAF w Słubicach, ale nasza oferta dotyczy całej Polski. Naszą specjalizacją jest skup i złomowanie aut ciężarowych różnego rodzaju, naczep, ciągników siodłowych oraz innego ciężkiego złomu. Mamy już wyrobioną pozycję na rynku oraz doświadczenie, co pozwala nam zapewniać najlepsze ceny odkupu naszym klientom. Oferujemy skup samochodów ciężarowych praktyczniej każdej marki i rocznika, bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę na miejscu, bez dodatkowych kosztów za dojazd do klienta. Posiadamy własne lawety, więc nie ogranicza nas lokalizacja i możemy odebrać Twój samochód z każdego miejsca na terenie kraju. Zadzwoń do nas, a na pewno się dogadamy.

Skup samochodów ciężarowych DAF Słubice to najkorzystniejsza oferta skupu ciężarówek za gotówkę

Nasz skup samochodów ciężarowych DAF to profesjonalizm i doświadczenie, które gwarantują Twoją satysfakcję. Nasza działalność to przede wszystkim skup i złomowanie pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych oraz innych pojazdów, które odmówiły posłuszeństwa, lub stały się zbędne. Doskonale rozumiemy, że przy sprzedaży ciężarówki liczy się dla Ciebie przede wszystkim czas i cena, niezależnie od powodu sprzedaży. Nasz skup samochodów ciężarowych DAF w Słubicach to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych form sprzedaży, która jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz uniknąć konieczności samodzielnego zajmowania się sprzedażą, czasochłonnego poszukiwania klienta oraz negocjowania wyższej ceny. Skupujemy samochody ciężarowe prawie każdej marki, w tym: DAF, IVECO, KAMAZ, VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT. Interesują nas wszystkie roczniki, bez względu na stan techniczny i wizualny. Skupujemy również naczepy, ciągniki siodłowe i ciężkie maszyny budowlane oraz inny ciężki złom. Nasz skup interesują także pojazdy nietypowe oraz takie, których nikt inny nie chciał kupić.

Naszym priorytetem jest dobro klienta, dlatego proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Dzięki naszej pozycji na rynku możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny. Nasze usługi to gwarancja tylko bezpiecznych i całkowicie legalnych transakcji, które przeprowadzamy sprawnie i szybko, ograniczając formalności do minimum. Dzięki temu sprzedaż auta ciężarowego z naszym skupem jest prosta, szybka i bezproblemowa. Zapewniamy bezpłatną wycenę na miejscu oraz bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu. Pieniądze wypłacamy natychmiast po sfinalizowaniu transakcji w gotówce od ręki lub przelewem, zależnie od życzeń klienta.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw – skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty. Działamy na terenie całej Polski, ale naszym głównym obszarem działania są Słubice i województwo lubuskie.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w
Słubicach?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup naczep, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

  • Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
  • Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
  • Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
  • Skup samochodów dostawczych,
  • Skup autobusów, busów także rozbitych,
  • Skup samochodów poleasingowych,
  • Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662