Telefon: 508 466 662

Jesteś tutaj: Skup aut ciężarowych Skup samochodów ciężarowych Gorzów Wielkopolski

Skup samochodów ciężarowych Gorzów Wielkopolski

Chcesz sprzedać samochód ciężarowy w Gorzowie Wielkopolskim? A może zezłomować ciężarówkę lub ciągnik siodłowy?

Jeśli tak, to zadzwoń do nas!

Nasza firma działa z myślą o klientach, którzy napotkali problemy ze sprzedażą samochodu ciężarowego z różnych powodów, takich jak np. zbyt duże nasycenie rynku czy zły stan techniczny samochodu. Oferujemy skup samochodów ciężarowych za gotówkę w Gorzowie Wielkopolskim, ale nasza oferta dotyczy całej Polski. Posiadamy własne lawety i możemy dojechać w praktycznie każde miejsce w kraju. Nasza oferta obejmuje wycenę z dojazdem, bez żadnych dodatkowych kosztów. Twoje auto ciężarowe nie musi być sprawne – skupujemy również ciężki złom, ciągniki siodłowe oraz ciężkie maszyny budowlane. Proponujemy uczciwe ceny – zadzwoń do nas, a na pewno się dogadamy i zaproponujemy ci satysfakcjonującą cenę.

Skup samochodów ciężarowych Gorzów Wielkopolski – najlepsza oferta skupu ciężarówek w najlepszych cenach

Zajmujemy się skupem aut ciężarowych już od lat, więc posiadamy cenne doświadczenie oraz pozycję na rynku, która pozwala nam zapewniać naszym klientom najlepsze ceny odkupu. Nawet jeśli posiadasz auto ciężarowe o wątpliwej wartości warto skorzystać z usług naszego sklepu. Cechą charakterystyczną samochodów ciężarowych jest ich niezwykła wytrzymałość, przez co nawet w mocno zdezolowanych modelach duża część podzespołów jest zdatna do ponownego użytku, często bez konieczności poddania ich regeneracji. A to wraz z chłonnością rynku części wtórnych sprawia, że nawet jeśli pojazd nie nadaje się do eksploatacji, możliwości zarobkowe wciąż są atrakcyjne. To sprawia, że nasza oferta jest o wiele korzystniejsza niż to, co mogą zaproponować Ci na złomowisku.

Nasza firma oferuje skup samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych oraz ciężkiego złomu i ciężkich maszyn budowlanych za gotówkę. Z naszym skupem błyskawiczna sprzedaż auta ciężarowego jest możliwa – u nas szybko pozbędziesz się zbędnego pojazdu, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Skupujemy auta ciężarowe praktycznie każdej marki i rocznika, bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Jesteśmy zainteresowani również samochodami nietypowymi czy pojazdami specjalnymi i takimi, których nikt inny nie chciał kupić. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz firm, skupujemy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe floty.

Nasz skup bazuje na wieloletnim doświadczeniu i rzetelności. Gwarantujemy tylko bezpieczne i całkowicie legalne transakcje, które przeprowadzamy szybko i sprawnie, ograniczając formalności do minimum. Działamy na terenie całej Polski, ale naszym głównym obszarem działania jest Gorzów Wielkopolski.

Doskonale rozumiemy, jak ogromnym problemem przy sprzedaży samochodów ciężarowych, jest transport, który generuje ogromne koszty. Dlatego naszym klientom zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Masz ciężarówkę do sprzedania / na złom w Gorzowie Wielkopolskim?

Zadzwoń do Nas: tel. 508 466 662

Skup ciężarówek, skup samochodów ciężarowych, skup tirów, skup aut ciężarowych, skup ciągników siodłowych

Prowadzimy:

Skup samochodów ciężarowych firmowych i od osób prywatnych,
Skup samochodów dostawczych,
Skup samochodów poleasingowych,
Skup samochodów powypadkowych i niekompletnych,
Skup autobusów, busów także rozbitych,
Wyceniamy pojazdy szybko i płacimy gotówką,
Kupujemy dostawcze, także nietypowe oraz o dużej pojemności silnika.

Ostatnie zakupione przez nas samochody ciężarowe:


Skupujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane oraz inny ciężki złom.

Wyceniamy szybko i płacimy gotówką

CHCESZ ZEZŁOMOWAĆ / SPRZEDAĆ AUTO CIĘŻAROWE?

Zadzwoń
tel:

NA SKRÓTY

Zadzwoń: 508 466 662